HAKKIMIZDA

İlansun.com 2018 yılında kuruldu  kiralık ya da satılık çeşitli ilanlar  satmak isteyen kullanıcılarını aynı platform üzerinde buluşturan, Türkiye'nin sevilen ve tercih edilen  bireysel kullanıcılarına ve kurumsal olarak faaliyet gösteren kullanıcılarına kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı, güncel ve detaylı ilanlar yayınlayarak sektörün nabzını tutmayı, milyonlarca ziyaretçi potansiyeli ile kullanıcılarının en hızlı sonucu almalarını sağlamayı ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda ilansun.com'un hedefi sürekli büyüme ve iyileşme olmuştur.
ilansun.com'un temel amacı bireysel kullanıcılarına ve kurumsal olarak faaliyet gösteren  kesintisiz teknik bakımdan yüksek kalitede, görsel açıdan zengin, pratik ve kolay kullanılabilen bir ilan  platformu sunmaktır.  oto , emlak arayan ve emlak oto satışı yapan kullanıcılarını hedeflerine en hızlı ve kolay yoldan ulaştırabilmek için onları aynı çatı altında bir araya getirmekte, alım ve satım işlemlerine hız kazandırmakta ve profesyonel ekibi ile çözüm odaklı müşteri hizmeti sunmaktadır.  bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı, bireysel kullanıcılarımıza ise pratik site kullanımı ve bol ilan seçeneği ile ilan arama zahmetini en aza indirme şansı sunmaktadır.
ilansun.com bugüne kadar sunduğu hizmetlerine her gün bir yenisini daha ekleyerek kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir. İlerleyen dönemde ise kalitesinden taviz vermeden 7/24 kesintisiz hizmetine devam edecektir