2.El Okm Rover UC Almanya Yapımı


21,500 TL

HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI MAH.

İlan No
1476

İlan Tarihi
02-05-2019

Marka
Fabrikasyon

Kimden
Mağazadan

mahmut özer
Üyelik Tarihi : 30 Nisan 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR. RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR. HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKASTEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR. ALMANYA YAPIMIDIR. NOT:PİYASA SATIŞ DEGERİ 53.000 TL DİR ROVER UC Akıllı telefonda, 3d bir zemin taramasının grafiksel temsili. Bu görsel, Rover UC metal detektör ile kaydedilmiştir.Rover UC metal dedektör, entegre bir FM radyo ile bir yürüme değneyi içerisine gizlenmiştir. 3d metal detektörler, sadece sesli sinyal özelliği bulunan basit metal detektörler değildir. Bu ürünler ile aynı zamanda, taranmakta olan yerin alt kısmının üç boyutlu bir grafiğini oluşturmak da mümkündür. Onaylanmış Tek Alıcılı Teknoloji sayesinde bu detektörler, gizli nesnelerin bulunmasında optimal olarak kullanılabilirler.Rover UC, yeni nesil metal tanılama teknolojisidir. Daha önce ürettiğimiz tüm detektörlerden daha küçük, daha hafif ve çok özellik barındıran, derin tarama yapabilen bu detektörü tanıtmamıza izin verin. Ünitenin programlaması, akıllı bir telefon tarafından yapılır. Gömülü öğelerin görülebilmesi için bilgisayara gerek yoktur. Rover UC, birçok detayın optimize edildiği ve geliştirildiği, başarısı kanıtlanmış, güvenilir ve güçlü Rover Serisi teknolojisi üzerine temellendirilmiştir. Bu sebeple, çok işlevli Rover UC metal detektörü, altın, gümüş, sandık, kutu, gizli oda, mezar ve tünel gibi öğelerin yerlerini tanımlayabilme yetisine sahiptir. Bu sebeple Rover UC metal detektörü, tüm gizli hazine avları için uygundur. Rover UC’nin en önemli avantajları bir bakışta şunlardır: * Küçük, hafiftir ve bir yürüyüş aleti gibi görünür * Entegre FM radyosu ile yürüyüş sporlarında kullanılan aletlere benzeyecek şekilde gizlenmiştir * Detektör kontrol ünitesi ve 3d grafiklerin gösterimi için akıllı telefon * Bilgisayar mecburiyeti yoktur * Demir içerikli ve demir içerikli olmayan metalleri ayırabilme * Önceden konfigürasyonu yapılmış, kutudan çıkarıldığında operasyona hazır ürün * Standart pil kullanır (AA piller her yerde bulunabilir!) Rover UC metal detektör, dışarıdan bir yürüme aleti şeklinde görünür ve normal detektörlerle arama yapmanın mümkün olmadığı alanlarda arama yapmanıza olanak sağlar. Etrafınızda ilgi uyandırmadan ve meraklı bakışları üzerinize çekmeden daha önce tarama yapamadığınız alanlarda tarama yapabilirsiniz. Yürüme aletinin uzunluğu, teleskopik mekanizması sayesinde bireysel olarak ayarlanabilir ve üründe bir adet FM radyo, entegre halde bulunmaktadır. Bu sebeple Rover UC metal detektör, kamuflajını mükemmel seviyeye getirecek şekilde, işlevsel bir multimedya tabanlı yürüme aleti olarak kullanılabilir. Modern işlemciler ve enerji tasarrufu yapan bileşenler sayesinde, iki standart AA pil, detektörün ihtiyaç duyduğu gücün tamamen sağlanması için yeterlidir. Akıllı telefonun kullanıcı arayüzü ve OKM uygulaması, aşağıdaki dillerde mevcuttur: * A Sürümü: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Ελληνικ?, Türkçe, İtalyanca, Hollandaca * B Sürümü: İngilizce, Fransızca, ????? , ????

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.


RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.


HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKASTEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.


ALMANYA YAPIMIDIR.


NOT:PİYASA SATIŞ DEGERİ 53.000 TL DİR


ROVER UC
 

Akıllı telefonda, 3d bir zemin taramasının grafiksel temsili. Bu görsel, Rover UC metal detektör ile kaydedilmiştir.Rover UC metal dedektör, entegre bir FM radyo ile bir yürüme değneyi içerisine gizlenmiştir. 
 


style=margin:
 


 

3d metal detektörler, sadece sesli sinyal özelliği bulunan basit metal detektörler değildir. Bu ürünler ile aynı zamanda, taranmakta olan yerin alt kısmının üç boyutlu bir grafiğini oluşturmak da mümkündür. Onaylanmış Tek Alıcılı Teknoloji sayesinde bu detektörler, gizli nesnelerin bulunmasında optimal olarak kullanılabilirler.Rover UC, yeni nesil metal tanılama teknolojisidir. Daha önce ürettiğimiz tüm detektörlerden daha küçük, daha hafif ve çok özellik barındıran, derin tarama yapabilen bu detektörü tanıtmamıza izin verin. Ünitenin programlaması, akıllı bir telefon tarafından yapılır. Gömülü öğelerin görülebilmesi için bilgisayara gerek yoktur.

 

Rover UC, birçok detayın optimize edildiği ve geliştirildiği, başarısı kanıtlanmış, güvenilir ve güçlü Rover Serisi teknolojisi üzerine temellendirilmiştir. Bu sebeple, çok işlevli Rover UC metal detektörü, altın, gümüş, sandık, kutu, gizli oda, mezar ve tünel gibi öğelerin yerlerini tanımlayabilme yetisine sahiptir. Bu sebeple Rover UC metal detektörü, tüm gizli hazine avları için uygundur.
Rover UC’nin en önemli avantajları bir bakışta şunlardır:

* Küçük, hafiftir ve bir yürüyüş aleti gibi görünür
* Entegre FM radyosu ile yürüyüş sporlarında kullanılan aletlere benzeyecek şekilde gizlenmiştir
* Detektör kontrol ünitesi ve 3d grafiklerin gösterimi için akıllı telefon
* Bilgisayar mecburiyeti yoktur
* Demir içerikli ve demir içerikli olmayan metalleri ayırabilme
* Önceden konfigürasyonu yapılmış, kutudan çıkarıldığında operasyona hazır ürün
* Standart pil kullanır (AA piller her yerde bulunabilir!)

Rover UC metal detektör, dışarıdan bir yürüme aleti şeklinde görünür ve normal detektörlerle arama yapmanın mümkün olmadığı alanlarda arama yapmanıza olanak sağlar. Etrafınızda ilgi uyandırmadan ve meraklı bakışları üzerinize çekmeden daha önce tarama yapamadığınız alanlarda tarama yapabilirsiniz. Yürüme aletinin uzunluğu, teleskopik mekanizması sayesinde bireysel olarak ayarlanabilir ve üründe bir adet FM radyo, entegre halde bulunmaktadır. Bu sebeple Rover UC metal detektör, kamuflajını mükemmel seviyeye getirecek şekilde, işlevsel bir multimedya tabanlı yürüme aleti olarak kullanılabilir. Modern işlemciler ve enerji tasarrufu yapan bileşenler sayesinde, iki standart AA pil, detektörün ihtiyaç duyduğu gücün tamamen sağlanması için yeterlidir.

Akıllı telefonun kullanıcı arayüzü ve OKM uygulaması, aşağıdaki dillerde mevcuttur:

* A Sürümü: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Ελληνικ?, Türkçe, İtalyanca, Hollandaca
B Sürümü: İngilizce, Fransızca, ????? ????

 
width=225
  424 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
GOLD T-1 3 Antenli ve Lazerli Alan Tarama Nokta Tespiti Profesyonel 5 Değerli Metal ve Boşluk Uzun Menzilli Sinyalli Nokta Tespiti
1,600 TL
Proton Elic Gps Sıfır Ayarında 2.El
21,000 TL
MINELAP GPX 4000 SIKINTISIZ TAMIRSIZ MUHAYYER BU CIHAZ BU FİYATA KAÇMAZ
12,500 TL
MINELAP GP 3500 11 DD VE 11 MONO BAŞLIKLA SIKINTISIZ MUHAYYER
11,000 TL
MINELAP GPX 5000 11 MONO VE 15X12 DD BAŞLIK SIKINTISIZ MUHAYYER
22,500 TL
LORENZ DEEPMAX X3 SIKINTISIZ MUHAYYER BU CİHAZ BU FİYATA KAÇMAZ
16,500 TL
MİNELAB GPX 4500 SIFIR AYARINDA 2016 MODEL 11DD VE 15X12MONO BAŞLIKLI
16,500 TL
MİNELAB GPX 5000 TAMİRSİZ 18DD VE 11DD BAŞLIKLI
22,750 TL
MİNELAP GPX 5000 2017 MODEL 11 DD VE 18 DD BASLIKLA SIFIR AYARINDA ÇOK TEMIZ
24,000 TL
MINELAP GPX 4500 2016 MODEL SIFIR DIYE AL OKADAR TEMIZ ÇOK TEMIZ SIFIR AYARINDA
16,500 TL
MİNELAB GPX 5000 14COILTEC BASLIKLA İLK ELDEN ÇOK TEMIZ
21,500 TL
MİNELAB GPX 5000 2017 MODEL 11 DD 36 MONO VE 90 LIK MONO BASLIKLA COK TEMIZ SIFIR AYARINDA
24,000 TL
okta Makro Pulse Dıve Scuba Pro Paket
1,325 TL
Makro Cf 77 2.El
1,850 TL
Whites XLT SPECTRUM 45 cm baslikli
2,650 TL
Makro Cf 77 (28cm) Başlıklı 2.El
1,850 TL
Gold Scan 3 Başlıklı 2.El Pulse Almanya Yapımı Derin Arama
8,750 TL
Optimum Detech 3D Görüntüleme Dikey Sensör Yatay Sensör Pro Paket
10,750 TL
KTS Pulse AR III 2 Başlıklı Almanya Yapımı
7,750 TL
Lorenz Deepmaxx X5 (35dd+1×1 Uçurtma Başlık 8 Metre Kablo 2.El
16,750 TL
Makro Racer II Teşhir Ürünü
2,850 TL
Asya Goldfınder A3 2.El
2,750 TL
Makro Deep Hunter Pro 3 Başlıklı 2.El
5,750 TL
Golden mask pro 4 fınder
2,350 TL